BSC600N25NS3G
Partnumber:
BSC600N25NS3G
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 250V 25A 8-Pin TDSON EP T/R