BSZ040N04LSG
Partnumber:
BSZ040N04LSG
Manufacturer:
Infineon Technologies AG
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 40V 18A 8-Pin TSDSON EP T/R