BT134-500E
Partnumber:
BT134-500E
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1134 in stock
SKU:
BT134-500E
Package
TRIAC 500V 4A(RMS) 27A 3-Pin(3+Tab) SIP