BT134-600
Partnumber:
BT134-600
Manufacturer:
PHLILPS/NXP
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
4230000 in stock
SKU:
BT134-600
Package
TRIAC 600V 4A(RMS) 27A 3-Pin SIP