BT134-600D
Partnumber:
BT134-600D
Manufacturer:
WeEn Semiconductors
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
BT134-600D
Package
TRIAC 600V 27A 3-Pin SIP