BT134-600F
Partnumber:
BT134-600F
Manufacturer:
WeEn Semiconductors
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
BT134-600F
Package
TRIAC 600V 4A(RMS) 27A 3-Pin(3+Tab) SIP