BT136-500
Partnumber:
BT136-500
Manufacturer:
NXP/PHILIPS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
363 in stock
SKU:
BT136-500
Package
TRIAC 500V 27A 3-PIN(3+TAB) TO-220AB