BT136-600
Partnumber:
BT136-600
Manufacturer:
NXP/WeEn
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1054 in stock
SKU:
BT136-600
Package
TRIAC 600V 27A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube