BT137F-600E
Partnumber:
BT137F-600E
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1521 in stock
SKU:
BT137F-600E
Package
TRIAC 600V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-220F