Partnumber: BT137S-600E
Manufacturer: WeEn Semiconductors
products.category: Diode Dynamics
Availability: 628000 in stock
SKU: BT137S-600E
decrease increase
Package TRIAC Diode 600V 8A(RMS) 71A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R