BT137S-600E/137S6E
Partnumber:
BT137S-600E/137S6E
Manufacturer:
NXP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC 600V 71A 3-Pin(2+Tab) DPAK