BT137S-800E
Partnumber:
BT137S-800E
Manufacturer:
WeNe/NXP
products.category:
MODULES
Availability:
752 in stock
SKU:
BT137S-800E
Package
800V, 8A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-252, PLASTIC, SC-63, DPAK-3