BT139-600
Partnumber:
BT139-600
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
MODULES
Availability:
743 in stock
SKU:
BT139-600
Package
TRIAC 600V 170A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB