BT139B-600E
Partnumber:
BT139B-600E
Manufacturer:
WeEn Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
419000 in stock
SKU:
BT139B-600E
Package
TRIAC 600V 170A 3-Pin(2+Tab) D2PAK