BT155W-1200T
Partnumber:
BT155W-1200T
Manufacturer:
WeEn Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
SCR Diode 1200V 79A(RMS) 715A 3-Pin(3+Tab) TO-247