BT258S-800R
Partnumber:
BT258S-800R
Manufacturer:
NXP
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1162 in stock
SKU:
BT258S-800R
Package
Thyristor SCR 800V 82A 3-Pin(2+Tab) DPAK