BTA04-700S
Partnumber:
BTA04-700S
Manufacturer:
ST
products.category:
IC CHIPS
Availability:
421 in stock
SKU:
BTA04-700S
Package
TRIAC 700V 42A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Insulated