BTA06-400GP
Partnumber:
BTA06-400GP
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
579 in stock
SKU:
BTA06-400GP
Package
TRIAC 400V 105A 3-PIN(3+TAB) TO-220AB INSULATED