BTA06-600B
Partnumber:
BTA06-600B
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
318 in stock
SKU:
BTA06-600B
Package
TRIAC 600V 63A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Insulated Bag