BTA06-600BWRG
Partnumber:
BTA06-600BWRG
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC ALTERNISTOR 600V 6A TO220