BTA08-400C
Partnumber:
BTA08-400C
Manufacturer:
ST
products.category:
MODULES
Availability:
1949 in stock
SKU:
BTA08-400C
Package
TRIAC 400V 84A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Insulated