BTA08-600CW
Partnumber:
BTA08-600CW
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
others
Availability:
1125 in stock
SKU:
BTA08-600CW
Package
600V, 8A, SNUBBERLESS TRIAC, TO-220AB, ISOLATED TO-220AB, 3 PIN