BTA08-600S
Partnumber:
BTA08-600S
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
MODULES
Availability:
314 in stock
SKU:
BTA08-600S
Package
TRIAC 600V 84A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Insulated