BTA08-800CW3LFG
Partnumber:
BTA08-800CW3LFG
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC 800V 90A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB