BTA10-400B
Partnumber:
BTA10-400B
Manufacturer:
ST
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC 400V 105A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Insulated Bulk