BTA12-400C
Partnumber:
BTA12-400C
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
428 in stock
SKU:
BTA12-400C
Package
TRIAC 400V 125A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Insulated