BTA12-700C
Partnumber:
BTA12-700C
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
944 in stock
SKU:
BTA12-700C
Package
700V, 12A, TRIAC, TO-220AB