BTA12-800CWRG
Partnumber:
BTA12-800CWRG
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
BTA12-800CWRG
Package
TRIAC 800V 126A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Insulated Tube