BTA16-400B
Partnumber:
BTA16-400B
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
706 in stock
SKU:
BTA16-400B
Package
TRIAC 400V 170A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Insulated