BTA20-600
Partnumber:
BTA20-600
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
934 in stock
SKU:
BTA20-600
Package
TRIAC 600V 210A 3-PIN(3+TAB) TO-220AB INSULATED TUBE