BTA20-600CW
Partnumber:
BTA20-600CW
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
747 in stock
SKU:
BTA20-600CW
Package
TRIAC 600V 210A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Insulated Bag