BTA20-600CW
Partnumber:
BTA20-600CW
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC 600V 210A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Insulated Bag