BTA201W-800E
Partnumber:
BTA201W-800E
Manufacturer:
PHILIPS/NXP
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
756 in stock
SKU:
BTA201W-800E
Package
TRIAC 800V 1A(RMS) 13.7A 4-Pin(3+Tab) SC-73