BTA204X-600D
Partnumber:
BTA204X-600D
Manufacturer:
WeEn Semiconductors
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC 600V 27A 3-Pin(3+Tab) TO-220F