BTA204X-600F
Partnumber:
BTA204X-600F
Manufacturer:
NXP Semiconductors
products.category:
MODULES
Availability:
694 in stock
SKU:
BTA204X-600F
Package
TRIAC 600V 27A 3-Pin(3+Tab) TO-220F