BTA208-600F
Partnumber:
BTA208-600F
Manufacturer:
WeEn Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
495 in stock
SKU:
BTA208-600F
Package
TRIAC 600V 72A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB