BTA24-600
Partnumber:
BTA24-600
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
564 in stock
SKU:
BTA24-600
Package
TRIAC 600V 260A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Insulated