BTA24-600BWRG
Partnumber:
BTA24-600BWRG
Manufacturer:
STMicroelectronics
Availability:
1073 in stock
SKU:
BTA24-600BWRG
Package
TRIAC Diode 600V 25A(RMS) 260A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Insulated Tube