BTA26-600BRG
Partnumber:
BTA26-600BRG
Manufacturer:
ST
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
BTA26-600BRG
Package
TRIAC Diode 600V 25A(RMS) 260A 3-Pin(3+Tab) TOP Insulated Tube