BTA26-700B
Partnumber:
BTA26-700B
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1000 in stock
SKU:
BTA26-700B
Package
TRIAC 700V 260A 3-PIN(3+TAB) TOP BULK