Partnumber: BTA26-800BW
Manufacturer: STMICROELECTRONICS
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1765 in stock
SKU: BTA26-800BW
decrease increase
Package TRIAC 800V 260A 3-Pin(3+Tab) TOP Insulated