Partnumber: BTA26-800BWRG
Manufacturer: STMicroelectronics
products.category: Diode Dynamics
Availability: 976 in stock
SKU: BTA26-800BWRG
decrease increase
Package TRIAC Diode 800V 25A(RMS) 260A 3-Pin(3+Tab) TOP Insulated Tube