BTA312-800ET,127
Partnumber:
BTA312-800ET,127
Manufacturer:
WeEn Semiconductors
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC Diode 800V 12A(RMS) 110A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Rail