BTA40-600B
Partnumber:
BTA40-600B
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
Availability:
1006 in stock
SKU:
BTA40-600B
Package
THYRISTOR TRIAC 600V 420A 3-PIN RD-91 BULK