Partnumber: BTA41-700B
Manufacturer: STMicroelectronics
products.category: Diode Dynamics
Availability: 348 in stock
SKU: BTA41-700B
decrease increase
Package TRIAC 700V 315A 3-Pin(3+Tab) TOP Insulated