BTA420X-800BT
Partnumber:
BTA420X-800BT
Manufacturer:
Nexperia/WeEn Semiconductors
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC Diode 800V 20A(RMS) 220A 3-Pin(3+Tab) TO-220F