BTA425X-800BT
Partnumber:
BTA425X-800BT
Manufacturer:
WeEn Semiconductors
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
TRIAC Diode 800V 25A(RMS) 275A 3-Pin(3+Tab) TO-220F Rail