BTB08-400B
Partnumber:
BTB08-400B
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
IC CHIPS
Availability:
1905 in stock
SKU:
BTB08-400B
Package
TRIAC 400V 84A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB