BTB08-600C
Partnumber:
BTB08-600C
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
BTB08-600C
Package
600V, 8A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB, TO-220AB, 3 PIN