BTB12-600BW
Partnumber:
BTB12-600BW
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
808 in stock
SKU:
BTB12-600BW
Package
TRIAC 600V 126A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB